UI & UX

Všetko má svoj základný kameň. Aj pri stavbe vášho domu či paneláku, v ktorom bývate, musel stavbár použiť niektorú tehlu ako prvú. Navyše ju nemohol položiť len tak, kam si sám zmyslel. Skôr než sa do svojej práce naplno pustil, tak si naštudoval stavebný plán od architekta, ktorý mu jasne ukázal, čo kam patrí. Aj ja som svojim spôsobom architekt. Síce nie stavebný, ale nie menej dôležitý ako on. Pre úspešnú realizáciu Vašich nápadov a snov totiž potrebujete základ. O ten sa postarám ja a vyhotovím vám kompletnú analýzu, na základe ktorej spravím aj koncept na mieru. A samozrejme získate profesionálny wireframe Vašej budúcej webovej stránky.

Plán v podobe wireframu?

Nielenže vypracujem plán Vášho webového projektu, ale taktiež položím aj základný kameň v podobe wireframu. Ide v podstate o najzakladanejší model, ktorý Vám jasne načrtne, ako by mohla Vaša web stránka vyzerať.

Sám som alergický na mačku vo vreci a preto nechcem, aby ju kupovali aj moji klienti. Preto si nechajte vypracovať analýzu a wireframe, prostredníctvom ktorého pochopíte moje myšlienky i nápady, bude vám jasná štruktúra a funkcie webu.

Tvorba web stránok

Predávate tovar alebo ponúkate zákazníkom služby? V tom prípade je už akýmsi štandardom vlastniť aj webovú stránku, ktorá môže slúžiť ako skvelá prezentácia vašej firmy. Nevytváram len ďalšie klasické web stránky, vytváram predovšetkým weby prinášajúce nových zákazníkov.

Sledujem najnovšie trendy v zahraničí v oblasti tvorby web stránok, aby som vám zabezpečil náskok pred konkurenciou. Nechcem, aby ste držali krok a tempo, ale aby ste boli neustále vpred. Veď predsa kvalitná webová prezentácia je hlavnou vizitkou Vašej spoločnosti.

Vaša nová web stránka bude:

Prínosom pre Váš biznis

Vďaka webovej stránke môžete prilákať množstvo nových zákazníkov. Z roka na rok stúpa objem peňazí minutých v e-shopoch a takmer všetky slovenské domácnosti majú prístup k internetu. Nebuďte výnimkou a nechajte si vytvoriť webstránku, ktorá bude len a len prínosom pre Váš biznis.

Moderná a jedinečná

Nie som z tých, ktorí tvoria web stránky na jedno kopyto. Zabezpečím Vám unikátny dizajn s ohľadom na najnovšie trendy. Váš web bude vyzerať moderne a v očiach návštevníka nebude pôsobiť „šedo“ ako konkurenčné webstránky. Verte mi – navždy si jedinečný vzhľad stránky zapamätá.

Používateľsky prijateľná

Vaša webstránka nebude len pekná na pohľad, ale budem dbať aj na to, aby sa návštevníci a teda vaši potencionálni klienti, na nej cítili dobre. Web predsa tvorím nielen pre Vás, ale aj pre vašich používateľov. Žiadne dlhé načítavanie stránky nečakajte. Chcem, aby návštevník neopustil Vašu stránku okamžite, ale dôkladne si ju prezrel. Jednoducho povedané – dávam dôraz na ľahkú orientáciu a prehľadnosť stránky.

Grafický dizajn

K internetovej stránke neodmysliteľne patrí aj grafický dizajn. Okrem tvorby stránok a internetových obchodov Vám preto ponúkam aj vyhotovenie grafického dizajnu.

Ponuku grafiky zakladám na profesionálnom individuálnom prístupe ku klientovi. Hlavný dôraz kladiem na zodpovednosť a komplexné spracovanie. Samozrejmosťou sú aj najnovšie trendy v oblasti grafiky.

Svojou prácou dám vašej firme ucelenú marketingovú tvár, ktorá vás bude hrdo reprezentovať pred zákazníkmi, dodávateľmi aj konkurenciou. Tu musím zdôrazniť, že Vaše nové logo si ľudia zapamätajú hneď na prvý pohľad. Logo je niečo, čo nielenže špecificky musí vystihovať vašu spoločnosť, ale mať aj určitý „vyšší zmysel“. Ten mu dodám prostredníctvom mojej kreativity spojenej s bohatou fantáziou. Samozrejme tak, aby ste s ním boli spokojný a na 100% stotožnený.

Ak teda potrebujete navrhnúť funkčný a esteticky zaujímavý dizajn, tak ma neváhajte kontaktovať. S radosťou a citom pre farby Vám pripravím:

  • dizajn webovej stránky alebo internetového obchodu
  • logo a vytvorenie firemnej identity
  • reklamné bannery rôznych veľkostí
  • plagáty a letáky týkajúce sa rôznych eventov či akcií

Reklamné kampane

Internetový marketing je veľmi dôležitou súčasťou stratégie úspešných obchodníkov na internete. Je úplne normálne, že si na to netrúfate sami. Navrhnem a zostavím Vám preto kvalitnú online propagáciu na sociálnej sieti Facebook.

Reklamné kampane propagujúce tovar Vášho e-shopu alebo služby Vašej spoločnosti nastavím tak, aby vám prinášali nových návštevníkov a teda aj zisky z predaja. Mojou prioritou pri vytváraní Facebook kampane nie je priviesť čo najviac ľudí, ale hlavne sa zamerať na cieľovú skupinu, ktorú bude Váš sortiment určite zaujímať.

Po vytvorení kampane som plne k dispozícii a kedykoľvek môžem poradiť ďalší postup. Pracovať s reklamou treba v dnešnej dobe pravidelne. Určite netreba podceňovať sociálnu sieť Facebook, pretože sa tam nachádza obrovská kúpna sila a som si istý, že sa tam nachádza aj Vaša cieľová skupina. Poďme ju spoločne osloviť ešte pred Vašou konkurenciou!

Máte záujem o niektorú službu?
KONTAKTUJTE MA