Bausip s.r.o.

O projekte

Páni architekti s BAUSIP s.r.o. chceli moderné a zaujímavé brandové prospekty na ich dlho očakávanú výstavu. Za úlohu som mal vytvoriť Bi-Fold a Tri-Fold prospekt, kde popisujú svoju technológiu pri výstavbe domov na kľúč. Prospekty formátu A2 úsporných domov, ktoré firma BAUSIP ponúka. Ďalšie návrhy pre RollUp a leták o rozmere A5 boli pre ich akciový dom na kľúč. Ak hľadáte kvalitu pri stavbe rodinného domu a chcete pri tom aj ušetriť, tak odporúčam BAUSIP.


bifold


trifold1

trifold3


bausip_rollupy


flyer_mockA2


Alberi s.r.o.

O projekte

Mladí a veľmi šikovní chalani mi dali za úlohu vytvoriť moderné logo a do rúk mi zverili aj kompletnú realizáciu web stránky. Logo som pripravil do minimalistického dizajnu, kde značka firmy znázorňuje vnútro rozpíleného dreva. Web je ladený do moderného a decentného „looku“. Chalani prejavili spokojnosť, keď si nechali vytvoriť ešte vizitky.alberi_obr1


alberi_obr2


alberi_vizitkySwida – Expresná preprava po celej Európe

O projekte

Novovzniknutý projekt pre firmu zaoberajúca sa expresnou prepravou po celej Európe. V zadaní bolo vytvoriť moderný a iniciatívny dizajn pre web prezentáciu a samozrejme logotyp, ktorý bude firmu prezentovať.


swida_obr2


swida_obr1


swida_obr3José Carreras – A Life in Music

O projekte

Eventová spoločnosť bvworld.eu, ktorá organizuje špičkové hudobné podujatia legendárnych mien. Tento raz to bol koncert legendy Josého Carrerasa pod názvom A Live in Music. Tvoril sa flyer koncertu, brožúrka a množstvo variant bannerov pre jednotlivé stránky. Manažmentu Josého Carrerasa sa flyer natoľko páčil, že ho použili ako šablónu pre jeho posledné turné v Európe 🙂01 02 3Grafický dizajn webu a logotypu Coco Bongo

O projekte

Grafický dizajn web stránky a logotypu pre zabehnutú košickú pizzériu. Zadaním bolo vytvoriť moderný a prehľadný dizajn s jednoduchým užívateľským rozhraním. Súčasťou tvorby bolo aj re-brand loga, ktoré nutne potrebovalo oživiť. Pevne verím, že dizajn zaujal aj vás.
cocobongo_obr3


cocobongo_obr4Reštaurácia Gasthaus

O projekte

Dizajník nového webu pre reštuaráciu Gasthaus čo v preklade znamená dom pre hosti. Ponuka domácu kuchyňu, miestne aj regionálne špciality ako aj čapované pivko a víno domácich vinárov.
Pension Concordia

O projekte

Penzión Concordia je ubytovanie v naozaj nádhernom prostredí. To som sa snažil priblížiť aj návštevníkom stránky, čo je vidieť hneď pri vstupe na stránku.


concordia_logo


concordia_obr1


concordia_obr2


Zemplinské Čučoriedky

O projekte

Kompletný branding a dizajn webu pre zemplinské čučoriedky, ktoré nájdete na juhovýchode slovenska v obci Bieľ.

Penzión BETTY

O projekte

Redizajn pre Betty pension, ktorý ponúka ubytovanie v blízkosti termálneho kúpaliska vo Veľkom Mederi.

by Belica

O projekte

Zadanie bolo vytvoriť minimalistický dizajn pre novo založenú švedskú fashion značku. Dizajnovať trebalo nové logo s luxusným nádychom a dizajn pre internetový obchod, ktorý sa mal niesť v jednoduchom štýle s dôrazom na fotografie.